W przemyskim Centrum Kulturalnym zagrali „Dla Emilki”

2 grudnia 2016

W Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się koncert charytatywny „Dla Emilki”. Gwiazdą wieczoru była orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej kierowana przez płk SG dr hab. Stanisława Strączka.

Podczas niedzielnego koncertu w Centrum Kulturalnym w Przemyślu zbierano pieniądze dla Emilki Jasic – chorej na nowotwór mózgu córeczki funkcjonariuszki z PSG w Korczowej. Główną atrakcją wieczoru był występ orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Tego dnia na scenie pojawili się również laureaci I Dziecięcego Festiwalu Piosenki w Mundurze, a także przemyski zespół TRIO X ,w którym śpiewa funkcjonariuszka z PSG w Medyce.

Przed i po koncercie odbywał się kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Przemyślu, Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Zjednoczonej Europy.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas wczorajszego koncertu zostaną wpłacone na konto Emilki Jasic prowadzone przez Fundację Rycerze i Księżniczki.