Przemyskie Święto Ulic już w najbliższy weekend. Zapraszamy

7 września 2017

W najbliższy weekend obchodzić będziemy „Przemyskie Święto Ulic”. To już szósta edycja tej imprezy.

Pierwszy dzień imprezy, sobota, to hip-hop. Start godz.17, Plac Niepodległości. Na scenie wystąpią Gieras, Komar EROES i Bobek BZR. Koncertom towarzyszyć będą pokazy dancehall oraz breakdance w wykonaniu uczniów Szkoły Tańca Unique Sreet Artist.

Głównym organizatorem tegorocznej edycji Hip Hop Jam jest Stowarzyszenie Młodość ze Sztuką, przy wsparciu Stowarzyszenia dla Przemyśla REGIA CIVITAS.

Współorganizacja i prowadzenie imprezy: Kamil Niklewicz i Mateusz Rybienik.

W niedzielę, od 12 do 14.30 obejrzeć będzie można występy młodzieżowe, o godz. 15 spod Zamku Kazimierzowskiego wyruszy Królewski Korowód. O godz. 15 na scenie w Rynku zaprezentuje się Zespół Taneczny Koralik, a po nim o godz. 16, na scenie na zbiegu ul.Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. O godz. 16.15 wystąpi zespół Revolt, o godz.20 koncert „Łobuzy”, dj Freaks & Marttin M-Live Set, Transformer Led Robot Show.

Atrakcje towarzyszące imprezie: mobilny salon Inglot, zabawy dla najmłodszych, pokaz gaszenia pożaru, pokazy motocykli, pokaz tańca Unikal Brothers Crew, konkurs na najlepszą królewską koronę.

Organizator główny: Stowarzyszenie dla Przemyśla Regia Civitas.