Przemyscy szczypiorniści ulegli Miedzi Legnica

23 marca 2014

W sobotę ( 22 marca ) przemyscy szczypiorniści przegrali na parkiecie w Legnicy. Siódemka Miedź Legnica pokonała drużynę z Przemyśla 37:24.

Rywale już po piętnastu minutach meczu uzyskali siedmiopunktową przewagę. Zabrakło gry drużynowej, a same starania Maćka Kubisztala – który rzucił dziewięć bramek -na niewiele się zdały. W efekcie czego wynik męczu został już przesądzony przed zakończeniem pierwszej połowy 21:9.

Czuwaj : Szczepaniec, Sar, Jarosz – Misiewicz 6, Kostka 3, Kubisztal 9, Dejnaka 2, Kalinowski 1, Żak 1, Kroczek 2, Dziatkiewicz, Wankowicz, Hataś, Władyczak. Kary : 4 min.

Siódemka Miedź : Mazur 1 – Szuszkiewicz 6, Adamski 4, Antosik 3, Siekaniec, G.Wyszogrodzki 1, J.Czuwara 3, W.Czuwara 3, Orzłowski, Piwko 3, Beńko 3, Wita 2 , Skiba 2, Kozłowski 4, Wojkowski 2. Kary : 10 min.

Sędziowali : Marciniak, Radziszewski (Wolsztyn).