Praca w Wielkiej Brytanii bez znajomości języka angielskiego

20 czerwca 2017

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego.

Już po raz piąty w tym roku Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 29 czerwca br. Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu, ze standardową stawką godzinową minimum £7,5-8, tygodniowo nawet do £500. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego, kwalifikacji czy doświadczenia.

Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu. W każdej lokalizacji pracodawca zapewnia również opiekę osoby posługującej się językiem polskim – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres poczty elektronicznej doradcy EURES, Pana Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można będzie uzyskać podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek, 29 czerwca 2017 roku, o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11 (budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina), sala nr 5.

Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Realizowane w jej ramach działania odnoszą się do swobodnego przepływu pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz zapewnieniu klientom bezpiecznego i stabilnego zatrudnienia. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

Dodatkowe informacje:
Wojciech Woś
doradca EURES, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
tel. (17) 743 28 01, wwos@wup-rzeszow.pl

Fot. Wikimedia Commons