Porażka AZS Przemyśl w meczu z KSSPR Końskie

31 marca 2014

AZS Przemyśl pokonany przez drużynę KSSPR Końskie 32:21 ( 18:12). Sobotni mecz,to 23 kolejka I ligi gr.B

Wyrównana walka trwała jedynie przez pierwszy kwadrans. W kolejnych minutach zawodnicy KSSPR poprawili skuteczność dobrze grając w obronie. Pozwoliło im to zakończyć pierwszą połowę spotkania z sześcio punktową przewagą.

Końskie jest niepokonaną drużyną od ośmiu kolejek, wciąż liczy się w walce o awans do barażów o Superligę. AZS Przemyśl pomimo porażki zapewnił sobie co najmniej 10 miejsce. Kolejna okazja na zdobycie punktów nadarzy się w przyszłą sobotę podczas wyjazdu do Sosnowca, gdzie zmierzą się z Zagłębiem.

AZS : Adrian Szczepaniec, Paweł Sar, Filip Jarosz, Damian Misiewicz 6, Maurycy Kostka 2, Jakub Wańkowicz, Tomasz Dejnaka 2, Krzysztof Błażkowski 1, Piotr Żak 3, Łukasz Kalinowski, Mateusz Kroczek 4, Maciej Kubisztal 3. Trener Przemysław Korobczak. Kierownik Piotr Kroczek.

KSSPR: Przemysław Witkowski, Rafał Ratuszniak – Mateusz Dobrowolski 1, Michał Bąk 1, Robert Grabarczyk 1, Bartosz Sękowski 2, Mateusz Gmerek 1, Przemysław Matyjasik 4, Krzysztof Słonicki 1, Tomasz Bodasiński 4, Dawid Maleszak 4, Arkadiusz Bąk 3, Sebastian Iskra 8, Martin Dankowski 2, Michał Kołodziej, Sebastian Smołuch. Trener Michał Przybylski. Kierownik Zbigniew Stępień. Kary 12 minut.

Sędziowały: Małgorzata Gutowska i Urszula Lesiak.