Ponad 300 ofert pracy przedstawiono podczas Targów Pracy w Przemyślu [Galeria zdjęć]

17 października 2015

Już kolejny raz w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu odbyły się Targi Pracy. W tym roku oferta wystawców, to ponad 200 ofert pracy krajowej i ponad 100 zagranicznej.

Tegoroczne Targi Pracy w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu zorganizowano w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, któremu towarzyszy hasło „Poznaj swojego doradcę kariery”. Tym razem zaprezentowało się ponad 40 wystawców różnych branż w tym szkół wyższych z regionu. Odwiedzający Targi mogli się zapoznać z ponad 200 ofertami pracy krajowej i ponad 100 zagranicznej.

Wśród wystawców znaleźli się m.in.: agencje pośrednictwa pracy, służby mundurowe, instytucje państwowe, firmy z branży produkcyjno – usługowej oraz szkoły ponadgimnazjalne z Przemyśla i uczelnie wyższe z Podkarpacia.

Targi Pracy w Przemyślu mają na celu promocję zatrudnienia oraz pomoc w aktywizacji zawodowej mieszkańców naszego miasta i okolic. Jest to również okazja do stworzenia wspólnej komunikacji pomiędzy absolwentami szkół średnich i wyższych a pracodawcami. Podczas wystawy można uzyskać informacje o perspektywach zdobycia wykształcenia i rozwoju swojej kariery.

Ta impreza cykliczna cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu, co roku odwiedza ją ponad 1500 osób.

Organizatorem Targów jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu oraz Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct” działający przy Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Patronat nad imprezą objęło Miasto Przemyśl oraz Starosta Powiatu Przemyskiego.

Anna Fortuna

[Not a valid template]