Ponad 250 osób wciąż poszukuje zaginionej mieszkanki Kupiatycz

25 maja 2017

Przemyscy policjanci nadal poszukują zaginionej Joanny Hamryszczak, 39-letniej mieszkanki Kupiatycz. Udział w akcji bierze ponad 250 osób. Kobieta wyszła z domu 11 maja 2017 r. i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ponad 250 osób: policja, straż pożarna, straż graniczna, żołnierze, PCK Przemyśl, Nadleśnictwo Krasiczyn, ratownicy STORAT i ratownicy górscy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt wciąż poszukują Joanny Hamryszczak. Kobieta w dniu 11 maja 2017 roku wyjechała z domu, z miejscowości Kupiatycze rowerem typu „damka” koloru zielonego z zamiarem udania się do miejscowości Fredropol, do ośrodka medycznego. Nie dotarła jednak tam. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wiek 39 lat, wzrost 170 cm, waga ok. 80 kg, średniej budowy ciała, nos średni, prosty, uszy normalne, oczy koloru brązowego, włosy długie do ramion koloru ciemnego, uzębienie pełne.

Ubrana była w kurtkę w kolorze kremowym z nadrukiem kolorowych kwiatów, spodnie jeansy, koloru niebieskiego, czarne buty sportowe z logo w kolorze różowym. Kobieta miała przy sobie szarą torebkę. Znaki szczególne: na prawej łopatce tatuaż przedstawiający serce wewnątrz, którego znajdowały się inicjały MDM

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Joanny HAMRYSZCZAK, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu tel. (016) 677 3324 , (016) 677 3661 lub telefon alarmowy 997.