Piknik rodzinny w przemyskiej Czwórce [Galeria zdjęć]

4 czerwca 2017

„Rodzina to najlepsza drużyna” to hasło jakie w tym roku towarzyszyło VI Piknikowi Rodzinnemu jaki odbył się na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu.

Piknik Rodzinny zorganizowano w dniu 1 czerwca. Był on okazją do dobrej zabawy i relaksu rodzinnego, a także integracji społeczności szkolnej i lokalnej.
W trakcie pikniku przed zgromadzoną publicznością w występach artystycznych zaprezentowali się uczniowie SP nr 4. Dla dzieci przygotowano konkurs wiedzy o szkole, a także gry zręcznościowe, zabawy sportowe oraz turniej piłkarski.

Atrakcje towarzyszące piknikowi to: konkursy, rzutki do celu, kiermasze, zdjęcia na ściance, dmuchane zamki, zdobienie twarzy, malowanie paznokci, jazda na koniach, zabawy rodzinne, turnieje szachowy i sportowe, koncert talentów, pokazy służb mundurowych i medycznych, trening spinning, pokazy służb mundurowych i ratowniczych
Na koniec imprezy rozegrano mecz rodzice kontra organizatorzy.

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego, Zarząd Osiedla nr 5 „Salezjańskie”, Radni Miasta Przemyśla Robert Bal i Maciej Kamiński, Salos – Mariusz Zamirski.

Anna Fortuna

no images were found