Piknik Rodzinny dla uczestników Programu Aktywności Lokalnej

8 czerwca 2015

W dniu 5 czerwca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu był organizatorem Pikniku Rodzinnego dla uczestników Programu Aktywności Lokalnej realizowanego w ramach projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście Przemyśl”. Celem pikniku była wspólna integracja uczestników projektu wraz z ich rodzinami.

Uczestnicy imprezy brali udział w licznych grach, zabawach sportowo – rekreacyjnych, konkursach z nagrodami. Podczas pikniku odbyła się prezentacja pojazdów będących na wyposażeniu Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, przedstawiciel Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu opowiedział o bezpiecznym poruszaniu się po drogach oraz o tym jak ważne jest noszenie odblasków. Każdy z uczestników pikniku otrzymał element odblaskowy.

Atrakcją dla najmłodszych uczestników pikniku był pokaz ratownictwa w wykonaniu ratowników z Centrum Ratownictwa Medycznego oraz pokaz wozu bojowego jednostki ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu. Całość pikniku przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze czego dowodem były uśmiechnięte twarze uczestników.

Piknik został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.