Okazja do bezpłatnej promocji i zabawy. Miasto organizuje trzydniowy jarmark

12 marca 2019

Urząd miasta organizuje w dniach 12-14 kwietnia Przemyski Jarmark Wielkanocny. Jest to doskonała okazja dla przedsiębiorców do bezpłatnej reklamy i promocji produktów spożywczych i rękodzieła, a także możliwość zarobku dla stoisk gastronomicznych.

Zamiarem organizatora jest ściągnięcie na jarmark dużej liczby mieszkańców i turystów, dlatego przygotowano bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim na straganach rozstawionych na rynku będzie można nabyć tradycyjne polskie przysmaki – wędliny, miody, baby, ciasta, chleby, sery.

Oprócz tego zaplanowane zostały warsztaty z garncarstwa, malowania pisanek, florystyki, wyplatania koszy oraz inne atrakcje.

W programie przewidziano spotkania z twórcami ludowymi i występ teatru obrzędowego „Tkacze”, który zaprezentuje zapomniane już zwyczaje świąteczne polskiej wsi. Choć jarmark będzie miał tradycyjny, wielkanocny charakter nie zabraknie także współczesnej rozrywki dla najmłodszych jaką będzie, według zapewnień organizatorów pełna zagadek i łamigłówek, gra miejska.

Udział w jarmarku dla wystawców i punktów gastronomicznych jest bezpłatny, jednak warunkiem dopuszczenia do udziału jest odpowiednia estetyka stoisk wystawowych. Zapisy trwają do 22 marca, a ilość miejsc jest ograniczona.

 

Zdj. www.przemysl.pl