Obejrzyj program w telewizji CNN o przemyskiej firmie „Inglot”

CNN International wyemituje w tym miesiącu specjalny 30-minutowy program pt. „Made in Poland” przedstawiający historie nowatorskich rozwiązań z zakresu technologii, mody i nauki, których źródłem jest Polska. Wśród poruszanych tematów znajdzie się materiał o INGLOT Cosmetics, firmie założonej 30 lat temu w Przemyślu, która dziś jest jednym z wiodących producentów kolorowych kosmetyków na świecie.

Made in Poland” zadebiutuje na antenie stacji 4 grudnia o godz. 17:30 czasu środkowoeuropejskiego. Materiały emitowane w ramach programu skupią się na organizacjach i osobach ucieleśniających ducha polskiej innowacji, tak prężnie rozwijającej się przez ostatnie 25 lat po upadku komunizmu. W programie obok reportaży na temat firm, o których jest głośno zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej, pojawią się również wywiady z ich przedstawicielami.

Wśród tematów poruszanych w „Made in Poland” znajdzie się m.in.: historia INGLOT Cosmetics, firmy założonej 30 lat temu w Przemyślu, która dziś jest jednym z wiodących producentów kolorowych kosmetyków na świecie.

Program „Made in Poland” zostanie wyemitowany w CNN International:

w piątek 4 grudnia o 17:30
w sobotę 5 grudnia o 14:30 i 21:30
w niedzielę 6 grudnia o 02:30, 07:30 i 20:30
we wtorek 8 grudnia o 11:30
w środę 9 grudnia o 05:30

fot. cnn.com