„Niesamowity Dzień Dziecka” przed nami

22 maja 2019

Zbliża się najbardziej wyczekiwany przez najmłodszych dzień w roku – 1 czerwca.

Na stadionie miejskim przy ulicy Sanockiej odbędzie się „Niesamowity Dzień Dziecka” organizowany przez Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl.

O godzinie 8:00 ruszy bieg „Kilometry dobra”, który zainauguruje imprezę. Po nim na wszystkich uczestników czekać będą m.in. trening pokazowy drużyny Przemyśl Bears, przejazdy off-road, pokaz służb mundurowych i pogotowia ratunkowego. Zostaną również otworzone strefy sportu oraz dla najmłodszych odbędzie się też turniej piłki nożnej skrzatów (rocznik 2012). Wielką gratką z pewnością okaże się IGA – internetowa gra miejska. Przez cały dzień będzie można skorzystać z wyciągu krzesełkowego, darmowych dmuchawców oraz wodnego placu zabaw.

O godzinie 15:00 do Przemyśla przybędą polskie gwiazdy sportu i telewizji m.in.: Radosław Majdan, Rafał Mroczek, Piotr Świerczewski, Jarosław Jakimowicz oraz Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski. Zasilą oni Reprezentację Artystów Polskich, która rozegra mecz piłki nożnej z Reprezentacją Przemyśla. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp wolny. 

Zdjęcie: Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl