Naturhouse w Przemyślu rozkwita na wiosnę. Przejdź z nami swoją metamorfozę i przywitaj lato piękną, zdrową sylwetką.

7 czerwca 2019

Coraz gorzej czujesz się w swoim rozmiarze, chcesz schudnąć jednak nie wiesz od czego zacząć i brak Ci motywacji? Lekarz z niepokojem patrzy na Twoje wyniki badań? A może chcesz zadbać o siebie, pozbyć się przykrych dolegliwości zdrowotnych, mieć więcej energii na swoje pasje i sport? Nie zwlekaj! Zadzwoń do nas i przekonaj się, że dieta nie musi kojarzyć się z głodem, ciągłymi ograniczeniami i wyrzeczeniami!

Naturhouse to poradnia dietetyczna, która dzięki wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do pacjenta, odnosi sukcesy w odchudzaniu już na całym świecie. Powstaliśmy z myślą o wszystkich, którzy zmagają się z nadwagą, otyłością oraz cierpią z powodu występowania chorób dietozależnych. Z nami poznasz zasady zdrowego żywienia oraz nauczysz się wsłuchiwać w potrzeby swojego organizmu.

Nadwaga i otyłość stały się już chorobami cywilizacyjnymi, które trzeba leczyć. W tym celu coraz częściej potrzebna jest pomoc dobrego dietetyka, aby mógł wprowadzić trwałą metodę odchudzania. W naszym centrum kurację prowadzą dwie wyspecjalizowane dietetyczki, które dzięki pasji i ciągłemu doskonaleniu skutecznie pomagają w zmianie nawyków żywieniowych. Podczas pierwszej wizyty dietetyk przeprowadzi szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy oraz dokona analizy składu ciała, na postawie której określi procentową zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz ilość zatrzymanych płynów metabolicznych w organizmie. Na podstawie zebranych informacji przygotuje plan żywieniowy – wygodny, prosty do wprowadzenia, dzięki któremu efekty diety będą widoczne z tygodnia na tydzień.

Pamiętaj, że na zdrowy tryb życia i zmianę nawyków żywieniowych nigdy nie jest za późno. Zadbaj o siebie już dziś!

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, że Ci się uda, zapraszamy na darmową konsultację dietetyczną wraz z pomiarami składu ciała, abyś mógł się przekonać, że z nami zmiany nawyków żywieniowych są naprawdę proste! Przemyśl, ul. Grunwaldzka 1, tel: 692 692 898.

 

Artykuł sponsorowany