Konsumencki projekt przemyskich licealistek zbliża się do finału

23 marca 2016

Trzy uczennice II LO w Przemyślu tworzą projekt „Królestwo Konsumenta”. Obecnie etap ich pracy obejmuje zarządzanie.

Jesteśmy prężnie działającą grupą z Przemyśla. Tworząc projekt ,,Królestwo Konsumenta” w ramach olimpiady ,,Zwolnieni z teorii” mamy możliwość uczestniczyć w przedsięwzięciu zdobywając praktyczne doświadczenie z zakresu zarządzania projektami – mówią uczennice II LO w Przemyślu, Agata Kordek, Agnieszka Sopel, Malwina Chylińska.

Etap, który obecnie trwa to zarządzanie. W tym czasie przemyślanki zajmują się wieloma ważnymi zagadnieniami, pozyskują partnerów, którzy przyczyniają się do tego, że ich projekt pnie się ku górze. Dzięki ich wsparciu pogłębiają swoją wiedzę i zyskują wiele przydatnych rad. Planujemy spotkanie z Rzecznikiem Praw Konsumenta z Przemyśla. Nasze przedsięwzięcie promujemy za pomocą ulotek i plakatów, których wydruk jest sponsorowany przez naszych partnerów. Nagrałyśmy film promujący nasz projekt, który ma on na celu w kreatywny sposób przedstawić nasze działania i zachęcić do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu praw konsumenckich. W najbliższym czasie ukaże się on na naszym kanale na Youtube – wyjaśniają dziewczęta.

Wszystkie realizowane przez nich zagadnienia są sprawdzane i punktowane.

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca. Zakończenie już 31 marca. Mamy nadzieję, że uda nam się ukończyć olimpiadę, uzyskać certyfikat i pojechać na Wielki Finał – mówią uczennice.