Koncert Besides w Rutyna Art w Przemyślu

22 września 2014

Już w najbliższy piątek, w Rutyna Art  wystąpi zespół Besides oraz  Sounds Like The End of The World. Podczas koncertu będzie można wysłuchać utworów z debiutu „We Were So Wrong” oraz kilku premierowych, które ukażą się na kolejnej płycie w 2015 roku.

Zespół Besides nie zaprzestaje aktywności koncertowej po udanym debiucie płytowym i koncertach promujących ten debiut. Już za tydzień rozpoczynają jesienny sezon koncertowy, gdzie będą mieli okazję wspierać zespół  Tides From Nebula na ich kilku polskich koncertach oraz zagrać z bardzo dobrymi składami – Spiral i Sounds Like The End of The World.

Besides wystartował w popularnym programie muzycznym Must Be The Music – Tylko Muzyka. Jak im poszło, jak odebrana została muzyka instrumentalna – post-rockowa i czy ma ona jakąkolwiek szansę w mediach masowych, będzie można się przekonać już niebawem.

Płyta „We Were So Wrong” jest dostępna na besides.pl, bandcamp, 8merch oraz w dystrybucji Pronet Records. Wersja cyfrowa jest dostępna w dystrybucji Fonografiki na iTunes, Rhapsody, Spotify, Deezer, rDio, Google Music i wielu innych serwisach.