Sukcesy młodzików Nurt-u

22 września 2014

Zawodnicy przemyskiego Nurt-u w kategorii młodzików bardzo dobrze się zaprezentowali podczas I Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Krośnie.

W I Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym, który odbył się w Krośnie udział wzięło 32 zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Do tych zawodów zostali oni wyłonieni w eliminacjach podokręgowych.

W turnieju młodziczek najlepsza okazała się Martyna Stachniak, która wygrała wszystkie sety. Bardzo dobrze poradziła sobie również Martyna Hajduk, zajmując III miejsce. Jej sukces jest jeszcze tym większy iż Martyna jest jeszcze żaczką.

W kategorii młodzików zawodnik Nurt-u Filip Bochnacki zajął II miejsce pomimo, że był rozstawiony z nr 10. Zdobycie tego miejsca daje mu bezpośredni awans do I Ogólnopolskiego Grand Prix w tenisie stołowym, który odbędzie się w Nowej Rudzie.

Duży sukces podczas tych zawodów odniósł również Jakub Chmielowski, który był rozstawiony z nr 25, w końcowej klasyfikacji turnieju zajął 8 miejsce. Pozostali zawodnicy Nurt-u Olaf Krzysik, Jakub Wiącek zostali sklasyfikowani na miejscach 17-24.