Kolejna firma w budynku przemyskiego dworca

18 lipca 2019

SMSkurier.pl to kolejna firma w tym roku, która otwiera się w budynku dworca PKP w Przemyślu. W lokalu trzy razy większym niż do tej pory powstanie biuro obsługi klienta z centralą telefoniczną, punkt nadawczy przesyłek oraz nowy odłam właścicieli tej przemyskiej firmy, którzy mają pomysł na to, jak usprawnić i umilić przyjezdnym pobyt w Przemyślu.
Razem z SMSkurier.pl powstanie ogólnopolski serwis wysyłki bagażu WyslijBagaz.pl

Zdajemy sobie sprawę z tego, że osób odwiedzających Przemyśl jest coraz więcej. Chcemy dać ludziom usługi jakich próżno szukać w innych miastach. Prawdziwy punkt obsługi podróżnych. Nasi klienci będą mogli nadać bagaż i w podróż udać się bez balastu, który czasem bywa uciążliwy w przepełnionym pociągu. Ułatwi to też podróżowanie tym, którzy mają zaplanowane przesiadki. Przyjezdni z kolei swój bagaż będą mogli zostawić w naszej przechowalni, ale nie tylko mowa jest tu o torbach. Także rowery i inny sprzęt, który przywiozą razem z sobą. Biuro chcemy, aby było zrobione w wysokim standardzie, a sam fakt, ze jesteśmy w tym pięknym budynku, to już jest dla nas w pewnym sensie reklama – mówi właścicielka Pani Paulina.

Jak zapewniają właściciele to dopiero początek wielkich zmian, jakie zachodzą w ich firmie.

Na razie skupiamy się na szkoleniu pracowników, którzy już niedługo zaczną pracować w nowym lokalu, kończymy pracę nad stroną internetowa WyslijBagaz.pl i czekamy na niezbędne meble. Co będzie dalej? Mogę zdradzić, że chcielibyśmy jeszcze w tym roku otworzyć kolejne biuro – tym razem już poza Przemyślem, jeśli jednak przesunie się to do przyszłego roku, to nic wielkiego się nie stanie. Oczywiście biuro na ulicy Grunwaldzkiej zostaje, a po zmianach i przemeblowaniu będzie więcej miejsca niż do tej pory.

SMSkurier.pl to firma nadająca przesyłki kurierskie każdego rodzaju, odbierająca paczki swoim transportem, co jest ewenementem w tego typu firmach. Na przemyskim rynku obecna już blisko 5 lat pokazuje, że w Przemyślu można się rozwijać i realizować swoje plany.

Chcielibyśmy zatrudniać jak najwięcej osób, bo takie jest marzenie nasze jako przedsiębiorców. Markę stworzyliśmy od podstaw, małymi krokami realizując założone cele. W ofercie mamy każdego dostępnego przewoźnika na polskim rynku, współpracujemy z największymi firmami w Przemyślu, mamy pomysł na siebie i liczymy, że nasi obecni klienci i ci nowi docenią nasz trud i starania i będą nas odwiedzać. Dodatkowo będziemy najdłużej otwartą firmą kurierską bo w dworcu będzie można nadać paczkę do godziny 20:00. Otwarci będziemy również w soboty do godziny 18:00. Drugą połową lipca zaczynamy, a państwa zapraszamy na 10% zniżkę, która będzie obowiązywać do końca roku na wszystkie usługi.

SMSkurier.pl
Grunwaldzka 13
37-700 Przemyśl
Godziny otwarcia: 9:00-17:00 (pon-pt)

SMSkurier.pl & WyslijBagaz.pl
Dworzec PKP
Pl. Legionów 1
37-700 Przemyśl
Godziny otwarcia:
9:00-20:00 (pon-pt)
9:00-18:00 (sob)

 

Artykuł sponsorowany