Jest szansa na Towarzystwo Biznesowe w Przemyślu

4 maja 2019

Dziewięć lat temu w warszawskiej Pijalni Czekolady odbyło się pierwsze śniadanie Towarzystwa Biznesowego. Zebrała się wtedy grupa 50 przedsiębiorców, których łączyły podobne wartości i chęć rozwijania biznesu. Do tej pory grupy biznesowe spotykają się w największych miastach Polski.

Już wkrótce Przemyśl ma szansę dołączyć do grona miast, w których będą regularnie spotykać się lokalni przedsiębiorcy.

Towarzystwa Biznesowe to grupy skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż, które spotykają się regularnie, aby nawiązywać nowe kontakty biznesowe i doskonalić swoje umiejętności. Na spotkaniach poruszane są takie tematy jak m.in.: marketing, negocjacje, budowanie zespołu, zarządzanie lub sprzedaż. Co jakiś czas prezentowane są firmy członków Towarzystwa Biznesowego, a także zapraszani są goście z zewnątrz.

W Przemyślu pierwsze spotkanie informacyjne zaplanowane jest na 6 maja w Restauracji Dominikańskiej o godz. 19.00. Członkowie Towarzystw Biznesowych z innych miast opowiedzą o działaniu i wizji rozwoju oraz przedstawią korzyści dla przedsiębiorców wynikające z członkostwa.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych, którzy posiadają własną firmę, zarządzają, produkują, sprzedają, szukają nowych zleceń jako freelancerzy lub poszukują nowych kontraktów. 

Rejestrować można się do 6 maja na stronie www.tbprzemyskie.evenea.pl lub pod nr telefonu 535-050-590. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Materiały, informacje: Towarzystwa Biznesowe SA