Janusz Palikot na przemyskim Zielonym Rynku [zdjęcia]

25 stycznia 2015

Janusz Palikot kandydat Twojego Ruchu na prezydenta odwiedził Przemyśl. Podczas wizyty spotkał się z miejscowymi kupcami.

W sobotni ranek, Janusz Palikot kandydujący na prezydenta RP przybył z wizytą na przemyski Zielony Rynek. Podczas spotkania z kupcami przedstawił kilka punktów swojego programu wyborczego. Kandydat Twoje Ruchu zapowiada zniesienie podatków dla małych rodzinnych firm, wspieranie województw wschodnich aby zwiększyć wydatki na te regiony, obniżenie cen energii, wprowadzenie ułatwień dla rolników tak by mogli produkować na własny użytek bez żadnych pozwoleń, a także zwiększenie odpowiedzialności urzędników. Postuluje również, aby kościół płacił podatki.

Palikot jak sam o sobie mówił, od 17 lat jest w biznesie i sam się dorobił, był przy władzy i odszedł z partii rządzącej, odszedłem z PO ponieważ przestałam wierzyć, że ta Platforma coś daje.

Jego wizyta na Zielonym Rynku wywołała poruszenie wśród kupców, część z nich chętnie z nim rozmawiała, ale nie zabrakło również i tych którzy głośno i ostro krytykowali jego osobę twierdząc, że sieje on zamieszanie i często zmienia zdanie oraz że zabiera godność Polaka.

Podczas rozmów polityk przechadzał się pomiędzy straganami zaopatrując się w produkty żywnościowe tutejszych sprzedawców, takie jak ser biały cz też kiszoną kapustę.

Fot. Anna Fortuna