Jak zbudować swój biznes w Przemyślu? Zaproszenie na spotkanie.

14 listopada 2019

W Przemyskiej Bibliotece Publicznej 20 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się bezpłatne spotkanie “Startupowy Przemyśl – Jak budować miejsce do rozwoju biznesu?”. Wydarzenie skierowane jest dla przedsiębiorców, startupów oraz wszystkich osób, które mają pomysł na swój własny biznes.

Spotkanie organizuje rzeszowska spółka HugeTECH mająca bogate doświadczenie we wspieraniu młodych przedsiębiorstw. Działalność firmy skupia się m.in. pozyskiwaniu finansowania na rzecz projektów technologicznych, rozwojem startupów oraz pomoc w komercjalizacji przy współpracy z partnerskimi firmami, inwestorami czy funduszami VC.
HugeTECH prowadzi programy akceleracyjne i inkubacyjne, tj. Akcelerator IDEA Global współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój czy też realizowany w partnerstwie z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego program platform startowych Start in Podkarpackie.

HugeTECH jest również operatorem sieci inkubatorów firmy Samsung, w ramach której pomaga startupom stawiać pierwsze kroki w biznesie. Ponadto spółka wraz z Miastem Rzeszowem realizuje program Rzeszów Startup Akcelerator, będącym pierwszym miejskim akceleratorem przeznaczonym dla interesujących, innowacyjnych projektów.

Współorganizatorem spotkania jest spółka Tech UP, która skupia się na tworzeniu warunków do rozwoju miejskich ekosystemów innowacji i aktywizacji środowiska startupowego w województwie podkarpackim. Tech UP wyszukuje i inwestuje w startupy o wysokim potencjale do inwestowania.

Masz oryginalny pomysł, dużą determinację i pełne zaangażowanie w realizację swojego startupu?

Chcesz zweryfikować swój innowacyjny pomysł na biznes? Potrzebujesz wsparcia wykwalifikowanej kadry eksperckiej? A może szukasz możliwości finansowania czy współpracy z Venture Capital?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań. Zapraszamy na spotkanie!

Wydarzenie można znaleźć na Facebooku.
Rejestracja na www.evenea.pl

 

Artykuł sponsorowany