Jak co roku, przemyscy fryzjerzy wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

10 stycznia 2017

Salony fryzjerskie z Przemyśla wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W dniu 15 stycznia na jej rzecz swoje usługi wykonywać będzie salon fryzjerski Hair Club Demkiewicz i salon Arkadiusza Bara.

W ogólnopolskiej akcji biorą udział przemyskie salony fryzjerskie: „Hair Club Demkiewicz” ul. Grodzka 51 oraz salon Arkadiusza Bara ul. Jasińskiego 40.

Poddając się zabiegom fryzjerskim: cięciu, koloryzacji, pielęgnacji czy zwykłemu czesaniu, wspiera się jednocześnie cel tegorocznego Finału WOŚP – mówi Anna Duchała, koordynująca ogólnopolską akcję pod patronatem kosmetycznej marki Kemon – To możliwe dzięki fryzjerom, którzy gotowi są przez jeden dzień pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – dodaje Anna Duchała.

W finałową niedzielę, tj. 15 stycznia fryzjerzy staną się wolontariuszami WOŚP i będą robić to, co potrafią najlepiej, czyli upiększać włosy, a klienci równowartość wynagrodzenia za daną usługę wrzucać będą bezpośrednio do umieszczonej w salonie skarbnicy stacjonarnej.

Na usługę fryzjerską w finałową niedzielę można zapisać się wcześniej, albo po prostu przyjść tego dnia do salonu. Kto jednak nie będzie mógł 15 stycznia odwiedzić fryzjera, a chciałby wesprzeć WOŚP, może przyjść do salonu przed finałem. Tam już dziś znajduje się orkiestrowa skarbnica i każdy może do niej wrzucić dowolny datek – mówi Anna Duchała.

To już 12-sta fryzjerska zbiórka dla WOŚP. W ten przyjemny dla darczyńców sposób fryzjerom udało się do tej pory zebrać ponad półtora miliona złotych. W tym roku do akcji przyłącza się 121 salonów w całej Polsce.

I hipisi będą łysi, zanim jednak tak się stanie, warto zadbać o swoje włosy! A jeżeli można przy tym jeszcze pomóc, to już w ogóle piękna sprawa! 15 stycznia widzimy się zatem w orkiestrowych salonach fryzjerskich! Sie ma! – zaprasza Jurek Owsiak.