IV Przemyskie Święto Ulic już za nami [Galeria zdjęć]

17 września 2015

Podczas minionego weekendu już po raz kolejny do Przemyśla zawitał Król Kazimierz. Jego wizyta wiązała się z IV Przemyskim Świętem Ulic.

Podczas minionego weekendu, na mieszkańców naszego miasta na ulicy Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej czekał szereg atrakcji. Każdy znalazł tu coś dla siebie, począwszy od najmłodszych. Dwudniowe koncerty, występy artystyczne, stragany wszystko to zorganizowano w ramach IV już Przemyskiego Święta Ulic. W drugim dniu tej imprezy ulicami naszego miasta przeszedł korowód królewski.

Chcieliśmy ożywić ulice, ściągnąć w to miejsce turystów i mieszkańców, aby na długo i dobrze zapamiętali tą imprezę – mówi Robert Bal z Regia Civitas, jednego z organizatorów Święta – Mam nadzieję, że nam się to udało, zwłaszcza, że koncert finałowy w wykonaniu sobowtórów Elvisa Prasleya, Michaela Jacksona i Freddiego Mercury wraz z oprawą wjazdu w asyście członków klubu motocyklistów Eastern – Scorpions obserwowało wielu fanów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji tego Święta, firmom, osobom prywatnym oraz mieszkańcom, którzy wzięli udział w tej imprezie i swoją obecnością dali nam wiele satysfakcji.

Anna Fortuna

[Not a valid template]