Grażyna Łobaszewska wystąpi w Przemyślu na scenie Zamku Kazimierzowskiego

15 września 2017

W dniu 17 października na deskach sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego wystąpi Grażyna Łobaszewska wraz z zespołem Ajagore.

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, przed przemyską publicznością miała okazję wystąpić w 2009 r., teraz powraca z nową, jubileuszową płytą „Sklejam się”.

Zupełnie nowe, zaskakujące brzmienie, energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (gitara basowa, wokal), Maciej Kortas (gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy), Michał Szczeblewski (perkusja). Wspaniałe, dojrzałe teksty JUSTYNY HOLM, JANA WOŁKA, ANDRZEJA PONIEDZIELSKIEGO, PIOTRA BUKARTYKA. Nie zabraknie również największych, niezapomnianych przebojów, które w odświeżonych aranżacjach na nowo odzyskują blask.

Koncert Grażyna Łobaszewska & Ajagore promujący nową płytę „Sklejam się” i nie tylko…odbędzie się w dniu 17 października 2017 r., o godz. 19.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na Zamku Kazimierzowskim tel. 16 678 50 61 w. 23.