Głosujemy na Przemyśl w plebiscycie „Polska z góry”

6 września 2017

Przemyśl został zgłoszony do udziału w plebiscycie „Polska z góry” organizowanym przez kanał Planet+. Głosy można oddawać do 26 września.

Rozległa metropolia, malownicza wieś czy urocze miasteczko? Każde z nich ma szanse stać się bohaterem najnowszej produkcji Planete+! 21 sierpnia o godzinie 18:30 wystartowała unikalna w polskiej telewizji produkcja „Polska z góry”, w której widzowie mogą zobaczyć Polskę z lotu ptaka. Premierze towarzyszy specjalna akcja skierowana do tych polskich miejscowości, które nie znalazły się w programie. W przygotowanym przez Planete+ plebiscycie wszystkie te miasta będą mogły powalczyć o wyjątkową prezentację w dodatkowym, trzynastym odcinku serii.

Plebiscyt, którego stawką będzie miejsce w trzynastym, bonusowym odcinku „Polski z góry” wystartował już 21 sierpnia, w dniu premiery produkcji. W głosowaniu na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/ będą mogli wziąć udział mieszkańcy tych miejscowości, które nie zostały pokazane we wcześniejszych odcinkach programu. Głosowanie trwa od 05.09.2017 r. do 26.09.2017 r. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś ma szansę zwyciężyć! Zwycięska miejscowość zostanie nagrana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka specjalnego, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+.

Głosowanie, szczegóły akcji i regulamin można znaleźć tutaj:

https://twoje-miasto.planeteplus.pl/