Głosujemy! Dwie szkoły z powiatu przemyskiego walczą o „Kolorowe Boisko”

14 czerwca 2017

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Nehrybce oraz Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Małkowicach walczą o „Kolorowe Boisko”. Głosy możemy oddawać do 18 czerwca.

Trwa głosowanie internautów w 11 edycji ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe Boiska”, organizowanego przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Jest to program dla szkół podstawowych z małych miejscowości, którego ideą jest promowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych oraz zapewnianie dzieciom najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Przez 3 tygodnie miesiąca maja uczniowie i nauczyciele tworzyli wspólnie niebanalne pomysły, przygotowywali oryginalne scenariusze i „kręcili” zdjęcia do krótkich filmów video pt. „Wymarzona lekcja WF-u”. Efektem tych starań do konkursu zakwalifikowano 67 prac. Wśród nich jest filmik Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Nehrybce oraz Szkoły Podstawowej im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Małkowicach.
W pierwszym etapie konkursu nadesłane prace zostały poddane ocenie internautów.

Głosować może każdy, kto do dnia 18 czerwca br. odwiedzi stronę konkursową www.koloroweboiska.pl/glosuj i wybierze swój ulubiony film. Każdy głosujący może zwiększyć szansę wybranej przez siebie szkoły na zwycięstwo i główną nagrodę w konkursie, którą jest wielofunkcyjne boisko sportowe, ufundowane przez Śnieżka SA.

Do etapu finałowego zakwalifikowanych zostanie 20 wybranych prac z największą ilością głosów. Listę uczestników finału poznamy 20 czerwca. Spośród nich profesjonalne jury konkursowe wyłoni wielkiego zwycięzcę konkursu oraz laureatów miejsc drugiego i trzeciego. Werdykt jury zostanie ogłoszony w dniu 26 czerwca 2017 roku.