Recepta na zdrowie – Wydział Medyczny WSIiZ

14 czerwca 2017

Dietetyka, kosmetologia, fizjoterapia – to propozycje edukacyjne Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dla kandydatów na studia. Do 31 lipca złóż podanie na studia i dowiedz się, jak poprawić zdrowie swoje i innych.

Współczesna medycyna opiera się na dwóch filarach – leczenie chorób i zapobieganie im. Specjaliści w pierwszej dziedzinie kształcą się na kierunkach lekarskich. Ekspertów od zapobiegania chorobom kształci nowoczesny Wydział Medyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Kim chcesz być?

Wybierz coś dla siebie:

Dietetyka

Dietetyka jest dziedziną nauki, która intensywnie rozwija się w ostatnich latach w Polsce, m.in. z uwagi na występujące liczne choroby o podłożu dietozależnym, zwłaszcza u dzieci i młodzieży. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z żywnością i żywieniem człowieka zarówno zdrowego, jak i chorego. – Obecnie dietetyk, który kiedyś był zawodem mało popularnym należy do grupy coraz bardziej poszukiwanych zawodów, bez wątpienia wkrótce będzie to jeden z najistotniejszych zawodów na rynku – wyjaśnia Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/dietetyka

Kosmetologia

Dynamiczny rozwój rynku towarów i usług kosmetycznych sprawia, że w ostatnich latach zwiększyło się zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny kosmetologii.Dynamiczny rozwój polskiego rynku kosmetyków wiąże się z koniecznością zatrudniania specjalistów zarówno z dziedziny kosmetologii, chemii surowców kosmetycznych, jak też profesjonalnych menedżerów posiadających wiedzę zarówno z zakresu towaroznawstwa kosmetyków, jak również marketingu produktów kosmetycznych – dodaje Ewa Podgórska.

Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/kosmetologia 

Fizjoterapia

Fizjoterapia to medyczny kierunek związany z ochroną zdrowia oraz przywracaniem utraconej sprawności fizycznej chorego. – Coraz większa dbałość o prowadzenie zdrowego trybu życia, troska o wygląd oraz wzrastająca długość życia powodują, że przedstawiciele zawodów okołomedycznych nie będą mieli problemów z zatrudnieniem. Także w związku ze starzeniem się społeczeństwa coraz bardziej potrzebne będą kierunki związane z opieką społeczną i ochroną zdrowia – wyjaśnia kierownik Biura Karier WSIiZ.
wsiz.rzeszow.pl/fizjoterapia

Przyjdź na studia po receptę na zdrowie. Wybierz Wydział Medyczny WSIiZ. Rekrutacja trwa do 31 lipca 2017 roku.
Dołącz do nas!