Finał V Edycji Wakacyjnej Ligi Salezjańskiej w Piłkę Nożną [Galeria zdjęć]

29/08/2018
974 Views

25 sierpnia zakończyła się V Edycja Wakacyjnej Ligi Salezjańskiej w Piłkę Nożną. W rozgrywkach, które miały miejsce w sierpniu udział wzięło ponad 200 zawodników.

W kategorii wiekowej 2005 i młodsi zwyciężyli Partyzanci Przemyśl. Na drugim miejscu uplasował się UKS Orlik Przemyśl 2006, natomiast miejsce trzecie zajął Czuwaj Wiaro Przemyśl 2006.
Nagrody indywidualne:
Brajan Sromek – Najlepszy Zawodnik Turnieju ( UKS Orlik Przemyśl 2006)
Paweł Palko – Najlepszy Bramkarz Turnieju ( UKS Orlik Przemyśl 2006)
Norbert Barczak – Najlepszy Strzelec Turnieju ( Partyzanci Przemyśl)

W kategorii wiekowej 2003 i młodsi najlepsi okazali się zawodnicy FC Kmiecie zdobywając komplet punktów. Na kolejnych miejscach na podium uplasowali się UKS Orlik Przemyśl 2006 i Salos Przemyśl.
Nagrody indywidualne:
Kuba Płoszczyński – Najlepszy Zawodnik Turnieju (Salos Przemyśl)
Hubert Sienkiewicz- Najlepszy Bramkarz Turnieju ( FC Kmiecie)
Jakub Ciołek – Najlepszy Strzelec Turnieju ( FC Kmiecie)

W najstarzej grupie wiekowej – OPEN, najlepszy okazał się zespół Wesołe Pomidory, który wygrał finał po rzutach karnych z Żółwiami Greinplast. Natomiast w meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się zespół FC Kasztany, który pokonał Skład Młodsi 2001 2:0
Nagrody indywidualne :
Najlepszy Strzelec Turnieju- Gracjan Stadnik ( FC Kasztany)
Najlepszy Zawodnik Turnieju – Michał Kamiński (Wesołe Pomidory)
Najlepszy Bramkarz Turnieju –  Marcin Kawecki ( Żółwie Greinplast)

Również w dniu 25 sierpnia, w trudnych warunkach atmosferycznych rozegrano Turniej o Puchar Proboszcza. Spotkały się w nim reprezentacje księży na czele z Księdzem Biskupem Stanisławem Jamrozkiem, samorządowców na czele z z-ca Prezydenta i Radnymi Miasta Przemyśla, a także zwycięzca Ligi Salezjańskiej- Wesołe Pomidory.

Zespoły rywalizowały każdy z każdym, a najlepszym okazały się Wesołe Pomidory. Zwycięzcy turnieju wygrali zarówno z reprezentacją księży 8:2 jak i samorządowców  4:1. Drugie miejsce zdobyli księża, którzy pokonali samorządowców 7-1.

W V Edycji Wakacyjnej Ligi Salezjańskiej Pod Honorowym Patronatem Biskupa Stanisława Jamrozka oraz Patronatem Marka Kuchcińskiego Marszałka Sejmu RP, Posła na Sejm RP Anny Schmidt Rodziewicz i Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy rozgrano w sumie 40 meczy w trzech kategoriach wiekowych. Sędziami turnieju byli: Wojciech Kamiński, Wiesław Gardecki, Michał Kamiński, Łukasz Palki, Wojciech Duma, Sebastian Olszański, Mariusz Zamirski i Maciej Wolański. Koordynatorem turnieju był Maciej Kamiński.

Impreza sportowa nie odbyłaby się bez wsparcia: PWiK Przemyśl, PGM Przemyśl, Eurobus, MPEC Przemyśl, a także Piotra Pilcha Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego, zastępców Prezydenta Miasta Przemyśla Janusza Hamryszczaka i Grzegorza Haydera oraz radnych Miasta Przemyśla: Roberta Bala, Stanisława Surmy, Małgorzaty Gazdowicz, Tomasza Kuźmieka, Daniela Dryniaka, Macieja Kamińskiego i Przewodniczącego Zarządu Osiedla Salezjańskiego Janusza Łukasiewicza.

Inne wiadomości

Nabór do Watahy! BiOSG przyjmie 120 nowych funkcjonariuszy
Wiadomości
300 views
Wiadomości
300 views

Nabór do Watahy! BiOSG przyjmie 120 nowych funkcjonariuszy

af - 20/11/2018

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w sposób ciągły prowadzi nabór do służby. W 2019 roku, przyjętych zostanie 120 młodych adeptów. Każdy…

Przywołują uśmiech na buziach małych przemyskich pacjentów [zdjęcia]
Wiadomości
310 views
Wiadomości
310 views

Przywołują uśmiech na buziach małych przemyskich pacjentów [zdjęcia]

af - 19/11/2018

Wolontariusze z Fundacji "Dr Clown" umilają dzieciom pobyt w przemyskim szpitalu. Dzięki nim na buziach małych pacjentów chociaż przez chwilę…

Wybrano zarząd województwa podkarpackiego
Wiadomości
469 views
Wiadomości
469 views

Wybrano zarząd województwa podkarpackiego

af - 19/11/2018

Podczas pierwszego posiedzenia VI kadencji Sejmiku Województwa Podkarpackiego radni wybrali członków nowego zarządu. W sejmiku VI kadencji zasiada 25 radnych…