Filmowa noc w przemyskim kinie

W piątek, 29 sierpnia w przemyskim kinie odbędzie się Noc Filmowa. Widzowie do godziny 4 rano obejrzą pięć filmów.

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza 29 sierpnia od godziny 18:00 do Kina „Centrum” na organizowaną NOC FILMOWĄ, podczas której widzowie do godz. ok.4:00 nad ranem będą mogli obejrzeć aż pięć projekcji: „Step Up: All In” – kolejną część przebojowej tanecznej serii w formacie 3D, a także zwiewną, wakacyjną komedię o jedzeniu „Szef” ze Scarlett Johansson, Dustinem Hoffmanem, Robertem Downeyem Jr. oraz trzymający od początku do końca w napięciu thriller „Non-Stop”, w którym główne role grają Liam Neeson i Julianne Moore. Ponadto solidne kino sensacyjne, czyli utrzymany w konwencji thrillera z lekką domieszką horroru film „13 grzechów” i na zakończenie nagrodzony w tym roku na 33  Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” polski dramat w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego „Hardkor Disko”.

29 sierpnia:

Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas.

  • godz. 20:30Szef – bilety 11 zł;

Bohaterem filmu jest Carl Casper, który traci pracę szefa kuchni i otwiera budkę z jedzeniem w nadziei na lepsze czasy. Jednocześnie próbuje naprawić swoje relacje z rodziną.

  • godz. 22:45Non-stop – bilety 8 zł;

Bohaterem filmu jest tajny agent pilnujący porządku w samolocie. Musi on stawić czoła zgorzkniałemu przeciwnikowi, który grozi, że co 20 minut zastrzeli jednego pasażera jeśli główny bohater się nie zabije.

Pewnego dnia mężczyzna odbiera telefon i otrzymuje informacje, że jest w ukrytej kamerze i jeżeli wypełni 13 zadań otrzyma wielomilionową nagrodę.

Młody chłopak Marcin przyjeżdża do pełnej kontrastów metropolii, gdzie poznaje nastoletnią Olę. Dziewczyna jednak nie ma pojęcia, że jego przyjazd wiąże się z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty…

Karnety na całość: 40 zł.
Bilety, karnety i okulary 3D do nabycia w kasie kina CK.

Oprócz seansów na widzów czekają dodatkowe atrakcje: nagrody dla posiadaczy karnetów widzów ufundowane przez Centrum Kulturalne, Restaurację C.K. Monarchia, gabinet kosmetyczny Lejdis, Play, Media Markt, będzie możliwość skorzystania z baru Klubu „Piwnice”, popcorn. Zapraszamy!