Przemyski Salos w „Piłkarskich wakacjach”
Piłkarze z przemyskiego Salosu wzięli udział w turnieju „Piłkarskie wakacje”, który odbył się w Krośnie. W zawodach rywalizowali ze sobą zawodnicy rocznika 1999 i młodsi.
W dniu 14 sierpnia zawodnicy przemyskiego Salosu wzięli udział w turnieju „Piłkarskie wakacje”, który odbył się w Krośnie. W zawodach zmagali się piłkarze rocznika 1999 i młodsi.
Turniej wygrała drużyna z Lowicza Brzyska. Przemyski Salos zajął miejsce 6, po przegranym meczu o 5 miejsce, po rzutach karnych. Warto podkreślić, że przemyska drużyna trenująca pod okiem Macieja Kamińskiego, to roczniki 2000-2003 oraz 2004-2005.
Za udział w zawodach nagrodzono najmłodszego zawodnika, a był nim Kacper Tokarz (rocznik 2005) z Salos Przemyśl.
Wyjazd przemyskich piłkarzy był możliwy dzięki Urzędowi Miasta w Przemyślu, który go sfinansował.