Dzień piękności w przemyskim Szpaku

30 października 2015

W ubiegły piątek w Centrum Handlowym „Szpak’ odbył się niecodzienny pokaz makijaży dziennych i wieczorowych. Imprezie towarzyszyły także inne wydarzenia jak wystawa obrazów przemyskiej malarki Ewy Wolak lub prezentacja nowego rodzaju treningu kondycyjnego Cross Training.

Przez cały dzień klienci przemyskiego Szpaka mogli przyjść na stoisko Oriflame aby dokonać bezpłatnych badań  cery, wykonać, także darmowych, zabiegów regeneracyjnych dłoni, które zmniejszają przebarwienia skóry i wzmacniają struktury kolagenowe.  Spore zainteresowanie pokazem spowodowało, że nie wszyscy chętni mogli w tym dniu skorzystać z zabiegów. Osoby, którym nie udało się przeprowadzić zabiegu, będą zaproszone w terminie późniejszym.

W ramach imprezy była także przeprowadzona degustacja koktajli odchudzających oraz prezentacja kosmetyków, które można było przetestować na własnej skórze.

Już wkrótce otwierający się w CH Szpak klub OpenFit prezentował podstawy treningu ogólnokondycyjnego Cross Training.

Cały pokaz odbył się w towarzystwie wystawy obrazów Ewy Wolak, która zaprezentowała na niej przede wszystkim portrety swojego autorstwa. Prace artystki są wciąż do obejrzenia na pierwszym piętrze CH Szpak.