„Dzień otwarty” w Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu

4 kwietnia 2016

W Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu odbył się „Dzień otwarty”. Chcąc zachęcić do wyboru tej placówki dla przybyłych gości uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali wiele atrakcji.

Podczas „Dnia otwartego” w SP nr 4 w Przemyślu, uczniowie zaprezentowali różnorodne występy artystyczne. Wśród nich znalazł się „Taniec zielonych żabek”, układ taneczno – akrobatyczny, recytowanie wierszy – „Nasza szkoła”, „Światowa krowa”, „Lokomotywa”, śpiewanie piosenek czy też gra na perkusji.

Przyszli uczniowie odwiedzający tą placówkę mogli wziąć udział w ciekawych zajęciach matematycznych, przyrodniczych, komputerowych oraz z języka angielskiego. Dużą popularnością cieszyło się malowanie twarzy, samodzielne wykonanie balonowych stworków, malowanie z muzyką klasyczną, dziecięce karaoke, mały ratowniczek oraz Królestwo wesołej zabawy, czyli moc zabaw z przyborami na dużej sali gimnastycznej. Swoje drzwi w tym dniu szeroko otworzyła biblioteka, w której spotkać można było bajkowe postacie zapraszające na zajęcia czytelnicze. Goście mogli obejrzeć prezentację multimedialną o szkole oraz festiwal piosenki. Dzieci były bardzo zadowolone i niechętnie opuszczały mury naszej szkoły. Było to z pewnością ciekawe i udane popołudnie zarówno dla młodszych jak i starszych.