Akcja „Znicz 2014”- zmiany na przemyskich drogach

27 października 2014

W środę, 29 października w powiecie przemyskim rozpocznie się akcja „Znicz 2014”. Planowane są tymczasowe zmiany organizacji ruchu na niektórych ulicach przyległych do cmentarzy.

W dniach od 29 października do 3 listopada w powiecie przemyskim będzie trwać akcja „Znicz 2014”. Podczas tych dni kierowcy będą musieli się dostosować do nowej organizacji ruchu drogowego w okolicy cmentarza Głównego w Przemyślu. Zmiany te obejmą ulicę Słowackiego, gdzie od skrzyżowania z ulicą Przemysława do wjazdu na PGK oznakowany zostanie parking po prawej stronie z możliwością parkowania równoległego do krawędzi jezdni. Ponadto na ulicy Przemysława , od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do skrzyżowania z ul. Hubala będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania się, a na odcinku od skrzyżowania z ul. Hubala do skrzyżowania z ul. Grochowską ruch drogowy będzie się odbywał jednostronnie.

W dniu 1 listopada, od godz. 10 do 18 na odcinku ul. Przemysława od skrzyżowania z ul.Słowackiego do skrzyżowania z ul. Grochowską będzie obowiązywał zakaz ruchu, nie będzie on dotyczył jedynie mieszkańców, MZK i służb porządkowych. Tego samego dnia, 10-18 godz. nieprzejezdny będzie fragment przyległej do cmentarza „Zasańskiego” ul. Bolesława Śmiałego na odcinku od zlokalizowanego tam parkingu do ulicy Drzymały.

Zmiany w ruchu będą również obowiązywać przy cmentarzach w Dubiecku, Krzywczy, Babicach.