Już w najbliższą niedzielę kolejny finał Wielkiej Orkiestry. W Przemyślu zaśpiewa Kasia Wilk

11 stycznia 2017

Tegoroczna akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W Przemyślu gwiazdą 25.Finału będzie Kasia Wilk.

W Przemyślu imprezy towarzyszące 25.Finałowi WOŚP odbywać się będą w Galerii Sanowa i rozpoczną się już o godz. 10. Do godz. 16.30 prezentowane będą występy taneczne, muzyczne, akrobatyczne, dla dzieci prowadzone będą animacje oraz zajęcia plastyczne i ruchowe.

O godz.16.30 na scenie wystąpi duet Kuba & Sabina – Jakub Prachowski i Sabina Kurek-Delikat, którzy mieli okazję zaprezentować się w programie TVN „Mam Talent”. Po nich odbędzie się wspólne gitarowe granie utworu Jimiego Hendrixa „Hey Joe”. Koncert finałowy o godz.17.45 rozpocznie Dominika Barabas laureatka największych festiwali polskiej piosenki. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Wilk, po występie której o godz. 20 Światełkiem Do Nieba zakończy się akcję.

Pediatria już po raz kolejny będzie tematem Finału WOŚP. Do tej pory na rzecz pediatrii ogólnej grała w czasie 11, 12 i 24. Finału, zaś na rzecz geriatrii będzie to już 5 rok.