Zapraszamy na spotkanie autorskie z Łucją Wiszlańską

20 lutego 2015

Przemyskie Centrum Kulturalne serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Łucją Wiszlańską z Przemyśla, organizowane w ramach cyklicznej imprezy „Przystanek Poezja” w czwartek 26 lutego o godz. 17.00 w Klubie „Piwnice” CK. Wstęp wolny.

W cyklicznie organizowanych od 14 lat wieczorach poetyckich prezentowana jest twórczość zaproszonego podkarpackiego poety – uczestniczącego wcześniej w Dorocznych Spotkaniach Poetów w Przemyślu. Każdorazowo z tej okazji wydawany jest mały tomik poetycki zawierający wiersze twórcy, który po spotkaniu można otrzymać z dedykacją gościa wieczoru.

Tym razem bohaterem wieczoru będzie pani Łucja Wiszlańska z Przemyśla. Emerytowana nauczycielka jest nie tylko miłośniczką pięknego słowa, ale i słuchaczką Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w którym angażuje się w działalność na rzecz dzieci z przemyskich domów dziecka. Pani Łucja od wielu lat jest również wolontariuszką przemyskiego studia Radia FARA, gdzie prezentuje strofy poezji. Kilkakrotnie jej utwory zdobywały nagrody na różnych konkursach poezji. W 2014 r ukazał się jej tomik pt. „Wiersze różne”.