Wystawa warsztatów plastycznych dla dorosłych CK

19 stycznia 2015

W Galerii Sztuki „Sanowa” do 5 lutego można oglądać prace artystyczne uczestników warsztatów plastycznych dla dorosłych Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Wystawa jest prezentacją dokonań roku 2014.

W miniony piątek, w Galerii Sztuki „Sanowa” odbyło się otwarcie dorocznej wystawy prac artystycznych uczestników warsztatów plastycznych dla dorosłych Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Innaugurację wystawy poprowadziła opiekunka grupy Halina Paszkowska, a wśród gości obecny był prezydent Przemyśla Robert Choma oraz dyrektorka CKiN „ZAMEK” Renata Nowakowska.

Włodarz miasta pogratulował prac i życzył artystom dalszego twórczego działania. Podziękował również za swój portret, który był miłym zaskoczeniem.

Renata Nowakowska namawiała aby prace ludzi w różnym wieku, w tym też tych starszych były pokazywane jak najczęściej. Pasja ta jest pięknym sposobem na spędzanie wolnego czasu, a jej efekty pozwalają nacieszyć oczy.

Warsztaty Plastyczne dla Dorosłych, które prowadzone są w Centrum Kulturalnym w Przemyślu od 2007 roku skierowane są do osób pragnących rozwijać swoje uzdolnienia artystyczne. Obecna wystawa jest prezentacją prac, które powstały w 2014 r i które można oglądać do 5 lutego.