Wygrana Czuwaj Przemyśl nad Ostrowcem 33:20

28 października 2014

Piłkarze ręczni Czuwaj Przemyśl pokonali KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 33:20. Po spotkaniu trener z Ostrowca podał się do dymisji.

Spotkanie Czuwaj Przemyśl z KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski rozpoczęło się od przewagi naszego rywala. Jednak nie trwała ona zbyt długo i zawodnicy z Przemyśla zaczęli zaznaczać swoją dominację. Drużyna z Ostrowca pierwszą połowę przegrała 6:15, gdyby nie ich bramkarze wynik ten byłby jeszcze większy. Zawodnicy Ci nie potrafili skorzystać też z szansy jaką była chwilowa mniejsza liczba graczy po stronie przeciwnej.

W drugiej połowie spotkania praktycznie nic się nie zmieniło i wciąż prowadził zespół z Przemyśla. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 33:20.

Po meczu trener z Ostrowca podał się do dymisji.

KSZO : Drabik, Szewczyk, Piotrowski – Mazur, Jeżyna 2, Fugiel 1, Jamioł 1, Afanasjev 2, Świeca 2, R. Pomiankiewicz, T. Pomiankiewicz 2, Biskup 4, Wojkowski 1, Kalita 5;

Czuwaj : Rycharski, Sar, Orłowski – Puszkarski 4, Dejnaka 1, Stołowski, Wańkowicz 1, Hataś 5, Żak 6, Misiewicz 8, Skręt, Kroczek 4, Kubisztal 4.