Wybierz najlepszy lokal w Przemyślu i wygraj tablet. Wielki plebiscyt Portalu Przemyskiego

4 lutego 2015

Zagłosuj w  konkursie „Przemyskim Smakiem” i wygraj tablet. Plebiscyt wyłoni najlepszy, zdaniem czytelników, lokal znajdujący się w Przemyślu oraz powiecie przemyskim. 

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym prosimy Was Drodzy Czytelnicy o zgłaszanie, najlepszych według Was lokali gastronomicznych w Przemyślu i okolicach w sześciu kategoriach Bar/Pub, Kawiarnia/Ciastkarnia, Pizzeria, Restauracja, Fast Food, Klub/Dyskoteka. Formularz znajduje się poniżej. Etap ten potrwa do 14 lutego. W następnej części konkursu zagłosujecie Państwo na finalistów, wyłonionych spośród najpopularniejszych lokali.


W każdym etapie można głosować tylko raz. Jednakże głosy oddane w obu etapach sumują się i zdwajają szanse wygranej w trakcie losowania nagrody, jaką jest siedmiocalowy tablet Adax, ufundowany przez sklep komputerowy Uniservice.

Lokal, który zwycięży w swojej kategorii otrzyma pamiątkowy dyplom, a także będzie miał zapewniony darmowy artykuł opublikowany w gazecie Brama Przemyska oraz serwisie internetowym Portal Przemyski, bezpłatny roczny wpis w zakładce „Na Ząb” na Portalu Przemyskim oraz dwutygodniową emisję baneru reklamowego na głównej stronie Portalu Przemyskiego.

Zapraszamy wszystkich do zabawy. Wybierzmy najlepszy przemyski lokal.

tablet-adax-7-j-c-2Tablet ADAX:  ekran 7″, rozdzielczość 1024×600 pikseli, procesor Cortex A5, system operacyjny: Android 4.0, pamięć RAM 512 MB, zainstalowana pamięć 4 gb, wifi, 3G, GPS, Dual Sim, Aparat 2 Mpix

 

 

 

Przemyskim Smakiem. Plebiscyt na
najlepszy lokal w Przemyślu i okolicach

[contact-form-7 id=”12387″ title=”Przemyskim Smakiem”]
Regulamin konkursu