Wspomóż imprezę Mikołajową dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Przemyślu

18 listopada 2015

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Przemyślu zwraca się z prośbą do mieszkańców o wsparcie organizowanej przez nich imprezy Mikołajowej dla małych podopiecznych. W wielu sklepach spożywczych na terenie naszego miasta prowadzona jest zbiórka do puszek, które ustawione są w okolicach kas.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Przemyślu organizuje dnia 5 grudnia imprezę Mikołajową dla podopiecznych TPD ze Świetlicy TPD „Przystań”, dzieci z rodzin zastępczych skupionych w ich Kole oraz dla dzieci niepełnosprawnych zrzeszonych w kołach specjalistycznych. W czasie imprezy zaprezentują, program artystyczny w wykonaniu swoich podopiecznych, a następnie Mikołaj (w stroju Świętego Biskupa Mikołaja) wręczy dzieciom prezenty. Impreza odbędzie się w sali widowiskowej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.

Każdy mieszkaniec Przemyśla może wspomóc tą akcję i sprawić, żeby prezenty jakie otrzymają dzieci sprawiły im wiele radości. W wielu sklepach spożywczych w Przemyślu prowadzona jest zbiórka do puszek, które ustawione są w okolicach kas.

Istnieje również możliwość wpłaty darowizny na nasze konto PKO S.A . I o/Przemyśl nr 06124025681111000036294233. Za wszelką pomoc TPD serdecznie dziękuje w imieniu szczęśliwych dzieci.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.16 678-33-82, w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Przemyślu Plac Dominikański 3 lub na stronie internetowej www.tpdprzemysl.pl .