Wspieramy Wielką Orkiestrę w Galerii Sanowej

8 stycznia 2016

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic do przyłączenia się i wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Galerii Sanowa w dniu 10 stycznia od godziny 10:00.

Tegoroczny ogólnopolski finał odbędzie się pod hasłem „Pediatria i godna opieka ludzi w podeszłym wieku”, co oznacza, że razem z Orkiestrą wspierać będziemy najmłodszych i najstarszych.

Aby umilić Państwu ten dzień w Galerii Sanowa przygotowaliśmy wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Przemyślu mnóstwo atrakcji zarówno muzycznych jak i tanecznych. Swoje umiejętności zaprezentują m. in.: Szkoła Tańca A-Z, Szkoła Tańca Golden Dance, podopieczni Centrum Kulturalnego, Studio AGA, Zespół Szkół Muzycznych, zespół dziecięcy MDK „Wiolinowe nutki”, wokalistka Izabela Marciak oraz zespoły Guitar Project, M.A.P Band, KODO, zespoły wokalne V Batalionu Strzelców Podhalańskich oraz Forwilde, Misnamed, Unplugged i Hope.

press_Sanowa_wosp_ (1)

W trakcie trwania powyższych występów odbywać się odbędą się liczne animacje dla dzieci tj. gry i  zabawy z upominkami, fotobudka, konkursy szachowe, karaoke, strefa dla malucha, a w niej malowanie buziek, modelowanie baloników i kącik plastyczny. Zorganizowany zostanie również kiermasz gadżetów WOŚP. Szpital wojewódzki przeprowadzi badania profilaktyczne poziomu cukru, pomiaru ciśnienia oraz konsultacje zdrowotne.

Od godziny 16:00 zaprosimy na koncerty przed Galerię Sanowa – zagrają dla nas Reggaegang System, Sabała Bacała oraz Mr Pollack.

Na zakończenie imprezy o godzinie 20:00 wypuścimy „Światełko do Nieba”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.