Wielka gala weselna w Rzeszowie. Zagłosuj za pomocą smsa i wygraj. Pakiet nagród o wartości 80 tysięcy złotych

29 kwietnia 2016

Takiego wydarzenia nie było jeszcze na Podkarpaciu, a nawet w całym kraju! Dziesięć najlepszych firm z branży ślubnej w dwunastu kategoriach zostało nominowanych do tytułu „Firma Roku 2016”. Na firmy czytelnicy mogą głosować od 21 marca do 4 listopada 2016 r. drogą smsową. Dla głosujących do wygrania są cenne nagrody!

Ogłoszenie oraz wręczenie statuetek nastąpi na uroczystej Gali, która odbędzie się 18 listopada 2016 r. w pięciogwiazdkowym Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie.

W Gali będzie uczestniczyć około 400 osób, a całość będzie transmitowana na żywo przez telewizję rzeszownazywo.pl oraz przez dwanaście partnerskich portali telewizyjnych, Podkarpacki Portal Ślubny oczepiny24.pl, a także w sieciach kablowych Podkarpacia i Małopolski. Gwiazdą wieczoru będzie utalentowany duet: Piotr Kulbicki & Agata Świerczewska, czyli popularna grupa „Vocart„, wykonująca ponad 100 koncertów rocznie w całym kraju.

Główny patronat medialny nad imprezą objął Magazyn Imperium Kobiet oraz portal planetakobiet.com.pl. Dodatkowo patronat objęło radio WAWA. Wydarzenie wspierają jako partnerzy medialni portale całego Podkarpacia.

Poniżej znajduje się wykaz firm wraz z numerem sms.

Aby wziąć udział w głosowaniu wyślij pod numer 72480 SMS o treści GBW.X ( w miejsce X wpisz symbol oznaczający wybraną opcję). Koszt wysłania smsa to 2.46 z VATem. Głosowanie rozpoczęło się 21 marca.

Spis nagród oraz regulamin dostępny jest tutaj.

Wykaz firm wraz numerem SMS dostępny jest tutaj. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.