Wesprzyj swoje miasto i pomóż mu wygrać IV edycję Turnieju Miast

9 października 2016

Już 10 października ruszy IV edycja Turnieju Miast. Wesprzyj Przemyśl i pomóż mu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet!

W czwartej edycji Turnieju Miast pozwoli wyłonionych zostanie ośmiu zwycięzców. Łączna kwota nagród to aż 420 000 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej na Onet.pl i Zumi.pl (zwycięski miasta otrzymają 99% rabatu na swoją nagrodę) :

Najpopularniejsze miasto w Polsce”
I miejsce – 200 tys. zł
II miejsce – 100 tys. zł
III miejsce – 50 tys. zł
Nagroda specjalna za największą liczbę zebranych głosów – 50 tys. zł

Wyróżnienia specjalne dla miast w kategoriach :
Ekologia – 5 tys. zł
Turystyka – 5 tys. zł
Biznes – 5 tys. zł
Bezpieczeństwo – 5 tys. zł

Jak co roku użytkownicy będą mogli oddać głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu „Najpopularniejszego miasta w Polsce” ma każde miasto, o pozycji w plebiscycie zadecyduje proporcja liczby głosów do liczby mieszkańców. Dodatkowo każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach : Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo.

Dodatkowo dla użytkowników przygotowano konkurs fotograficzny, w którym mogą pokazać miasto ze swojej perspektywy. Zwycięskie fotografie będą nową “tapetą” danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jak możesz pomóc swojemu miastu? Udostępniaj informacje o Turnieju Miast w mediach społecznościowych, twórz wydarzenia i bierz udział w konkursach. Dołącz do Nas na FB i bądź na bieżąco https://www.facebook.com/TurniejMiastZumi/?fref=ts

Organizatorem akcji Turniej Miast jest serwis www.zumi.pl .