W weekend odbędzie się „V Przemyskie Święto Ulic”

6 września 2016

W najbliższy weekend odbędzie się „V Przemyskie Święto Ulic”. Impreza ma za zadanie promować ulicę Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską oraz kupców mających tam swoje siedziby.

W dniach 10-11 wreśnia odbędzie się „V Przemyskie Święto Ulic”. Impreza ma na celu promować ulicę Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską oraz pomóc kupcom (firmom) mającym przy niej siedziby w utrwaleniu swojego wizerunku wśród mieszkańców miasta i okolic. Dodatkowo odbywający się 10 września „Hip Hop Jam” promuje młodych artystów związanych z kulturą hip hop, jak również pobudza w nich pasję do samorealizacji. Drugi dzień imprezy, to barwny korowód królewski oraz koncerty pod znakiem przebojów DISCO. Gwiazdą wieczoru będzie NORBI.

Program imprezy

Sobota 10 września :
godz.18 rozpoczęcie pierwszego dnia Przemyskiego Święta Ulic

Koncerty:
godz.18 Eskaubel i Tomek Nowak Quartet
godz.19 Bobek BZR
godz. 20 EMAS
godz.21 W.E.N.A.

Dodatkowo odbywać się będą pokazy dancelhall`u w wykonaniu Szkoły Tańca Unique Street Artist.

Niedziela 11 września :
godz.12-15 koncerty najmłodszych wokalistów i zespołów przemyskich szkół i placówek
godz. 15 królewski korowód – od Zamku do Pl.Niepodległości, w Rynku nastąpi przekazanie kluczy prezydenta miasta, tam również wystąpi zespół Koralik i Koralik Mini
godz.15.30-20.30 – koncerty : Fila-Lala ( uczestnicy programu „Must be the Music” ), dj Rafcio & dj Freaks, Megustar, Norbi

Drugi dzień imprezy to także stragany, animacje i zabawy dla dzieci, konkursy, pokazy i prezentacje firm, zjeżdżalnie, malowanie twarzy oraz konkurs na najładniej wystrojoną witrynę, okno lub balkon, a dla dzieci na najładniejszą koronę królewską – koronę należy przynieść do godz.16, do stoiska MDK – do wygrania tablet.