W Przemyślu ruszyła kampania wyborcza Bronisława Komorowskiego

23 lutego 2015

Przemyska Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię wyborczą kandydata na prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wszyscy chętni mogą się do niej przyłączyć.

W sobotę, o godz. 12 ruszyła ogólnopolska kampania wyborcza Bronisława Komorowskiego. W Przemyślu zainicjowali ją przedstawiciele PO na czele z radnym Wojciechem Błachowiczem, którzy na Rynku zbierali podpisy dla swojego kandydata na prezydenta RP. Jednocześnie zapraszają oni wszystkich chętnych bez względu na barwy polityczne o włączenie się do kampanii, która ma pokazać, że Polacy są jednym narodem. Zgłoszenia są przyjmowane w biurze mieszczącym się w hotelu Accademia przy ul.Piłsudskiego 4.

W.Błachowicz przypominając hasło poprzedniej kampanii B.Komorowskiego „Zgoda buduje, niezgoda rujnuje” zwrócił uwagę, że taka też była jego prezydentura przez ostatnie 5 lat, podczas której zapomniano co znaczy konflikt na linii prezydent- rząd. Komorowski jako prezydent budował bezpieczeństwo, dbał o prawo, nie brakuje mu dynamiki, nowych pomysłów, które będzie realizował w przyszłej kadencji.