W Przemyślu agencja modelek i modeli organizuje casting na nowe twarze

10 maja 2017

Agencja modelek i modeli poszukuje nowych twarzy. Casting w Przemyślu odbędzie się w dniu 22 maja.

KOYA mgmt – agencja modelek i modeli wraz z międzynarodowymi agencjami: EliteNowy Jork, Ming Management oraz Why Not Models zapraszają na castingi, które wystartują już 21-go maja.

Modelki agencji KOYA chodzą po wybiegach takich domów mody jak Dior, Prada, Fendi, Emporio Armani, Roberto Cavalli, Valentino, Tommy Hilfiger. KOYA reprezentuje między innymi: Paulinę Frankowską, którą można podziwiać w kampanii Prada oraz Dolce & Gabbana.

Co należy zrobić aby rozpocząć pracę jako modelka lub model ?

Przyjść na jeden z 10 otwartych bezpłatnych castingów będących okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Agencji KOYA. To również niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którzy marzą o wielkiej karierze w świecie mody. Wygraj kontrakt z prestiżową agencją Elite z Nowego Jorku oraz z agencją Why Not Models z Mediolanu i rozpocznij swoją przygodę w niezwykłym świecie modelingu.

Castingu odbędą się w kilku miastach Polski. W Przemyślu casting przeprowadzony zostanie w dniu 222 maja, w godz. 10-12, w Galerii Sanowa.

Do udziału w castingu agencja zaprasza:
dziewczęta w wieku 14 – 23 lat, przy wzroście minimum 170 cm
hłopców w wieku 16 – 26 lat przy minimum 183 cm wzrostu
Na spotkanie należy przyjść bez makijażu, w ubraniu podkreślającym sylwetkę np. leginsach i T-shircie. Osoby niepełnoletnie proszone są o przybycie na casting z opiekunem lub z pisemną zgodą rodzica na udział w castingu.

Udział w castingu KOYA jest bezpłatny.

Podczas castingu spotkasz się z:
Agnes Ponarska – założycielka i właścicielka agencji KOYA mgmt. Agent i scout z 20 letnim doświadczeniem w modelingu. Ma na koncie współpracę z najlepszymi agencjami na świecie. Agnes odkryła wiele dziewczyn, które dziś są topmodelkami, to dzięki niej kariery Karmen Pedaru, Catherine McNeil czy Anny Jagodzińskiej nabrały tempa.
Karina Kopczyńska – agent modelek oraz scout agencji KOYA. Ceniona w świecie mody za talent do odkrywania nowych twarzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży mody oraz pasji jaką jest modeling, jest odpowiedzialna za sukces dziewczyn, które dziś chodzą po wybiegach wielkich domów mody oraz biorą udział w topowych kampaniach reklamowych.

Ming Liao Tao – założycielka i właścicielka agencji Ming Model Management z siedzibą w Sao Paulo. Od 35 lat współpracuje z renomowanymi agencjami w Azji. Ceniona za swój profesjonalizm na całym świecie.

Organizatorzy zapraszają również na casting online:

http://www.koyamgmt.com/#become
Zgłoszenia potencjalnych kandydatek i kandydatów prosimy wysyłać na info@koyamgmt.com

Szczegóły najdziecie na stronie: www.koyamgmt.com oraz na www.facebook.com/koyamgmt