W przemyskim muzeum odbędzie się spotkanie z dziennikarzem National Geographic Traveler Michał Cessanis

20 października 2016

W najbliższą sobotę, na Scenie Bunkier Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej odbędzie się spotkanie autorskie z Michałem Cessanisem, podróżnikiem, dziennikarzem National Geographic Traveler, autorem książki „Cessanis na walizkach. Opowieści z pięciu stron świata”.

Michał Cessanis jest nie tylko autorem reportaży w magazynie „National Geographic Traveler” i redaktorem naczelnym portalu NaWalizkach.com.pl. Podczas swoich podróży odwiedził prawie wszystkie kontynenty. Do zdobycia została mu Antarktyda. Uwielbia Azję, zwłaszcza Chiny, do których wyrusza, by dobrze zjeść i podszlifować chiński.

Występuje w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2 oraz w kanałach informacyjnych Polsat News i TVP Info w roli eksperta podróżniczego. Podróże Michała można śledzić na bieżąco na Facebooku.

Michał Cessanis, o swojej książce „Cessanis na walizkach. Opowieści z pięciu stron świata”, jest tu trochę o francuskiej kuchni, trochę o kotach, o genderowej figurce z Cypru sprzed tysięcy lat i o chińskich smokach. Poznacie historię żółwia giganta z Wietnamu, dowiecie się, jak zapakować prezent po japońsku, na której z australijskich plaż spotkacie kangury albo gdzie w Hanoi zjeść najlepszą zupę phở…Każda podróż, jak mówią Chińczycy, rozpoczyna się przecież od pierwszego kroku.

Spotkanie w Przemyślu odbędzie się w sobotę, 22 października, o godz.17.
Wstęp WOLNY.

Partnerzy wydarzenia :

BUKOWINA
Przemyskie Biuro Podróży
www.bukowina.przemysl.pl/

Hotel Europejski – Przemyśl
www.hotel-europejski.pl/