Wypoczynek blisko i aktywnie. Cz. 3

17 sierpnia 2014

Nieuchronnie zbliżamy się do końca wakacji, dlatego warto ten czas, który nam pozostał wykorzystać aktywnie. Tym razem proponujemy dłuższy wypad pod Domki Nad Rozlewiskiem do Baligrodu w Bieszczadach lub też wycieczkę do Dinozekolandii.

Wakacje po mału dobiegają końca więc pozostałe nam dni wykorzystajmy jak najlepiej. Mając do dyspozycji wolnych kilka dni warto wybrać się w Bieszczady, a jako bazę noclegową wybrać Domki Nad Rozlewiskiem w Baligrodzie. Domki są położone w malowniczej okolicy, z widokiem na góry i lasy, z jednej strony przepływa rzeka Hoczewka, a z drugiej potok Stężniczka. Za domkiem znajduje się prywatne zejście do wody. Domki Nad Rozlewiskiem idealnie nadają się na bazę wypadową nad zalew Soliński oraz w wyższe partie Bieszczad, tj. Tarnicę, Połoninę Wetlińską. W niedalekiej okolicy znajduje się również basen kryty, sauna, można zagrać w tenisa albo połowić ryby w stawach. Warto dodać, że te domki o wysokim standardzie, w góralskim stylu posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny. Turyści z nich korzystający mają do swojej dyspozycji grill wraz z opałem, huśtawkę oraz duży plac zabaw ( z trampoliną, piaskownicą i boiskiem do siatkówki ).

Chcąc zorganizować wycieczkę dla naszych pociech wybierzmy się do Centrum Rozrywki w Radymnie, Dinozekolandi. Spacerując w parku obejrzymy makiety dinozaurów, które zostały ręcznie wykonane. Dodatkowymi atrakcjami są quady elektryczne, roller wodny, zjeżdżalnie dmuchane, trampolina oraz plac zabaw. Dinozekolandia jest czynna pon.- pt. 10-17 oraz w sob. i niedz. od godziny 12.