Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN

08/10/2018
583 Views

30 września br., na obiektach sportowych w Przemyślu przy ul. Dworskiego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, odbył się turniej piłki nożnej, w którym udział wzięło blisko 200 najmłodszych zawodników z całego województwa.

Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN w kategorii żaka mł. (rocznik 2011 i młodszych) oraz skrzata starszego (rocznika 2012.i młodszych ). Rywalizowano równocześnie na czterech boiskach, gdzie grano systemem każdy z każdym.

W grupie żaków wygrała drużyna Wilczków Lesko, która wyprzedziła gospodarzy turnieju UKS Orlik Przemyśl, tuż za nimi uplasowała się “Szesnastka” Przemyśl, pozostałym zespołom brakowało bardzo niewiele do sięgnięcia podium, ale tym razem szczęście nie uśmiechnęło się do nich.

Natomiast w grupie Skrzatów bezapelacyjnie najlepszym zespołem okazał się UKS Orlik Przemyśl, który wyprzedził Elite Football Academy oraz JKS Jarosław.

Rozdano także nagrody indywidualne. Organizator zapewnił dla wszystkich uczestników medale a dla dorosłych przeprowadzono konkurs wiedzy o piłce nożnej.

Oprócz rozgrywek piłkarskich dzieci jak i rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji dostępnych w ten piękny jesienny dzień mi.in z dmuchanych zjeżdżalni, przejazdów quadem, grilla oraz słodkich upominków.

-Niedzielne Święto Orlika w Przemyślu zapamiętamy jako bardzo udany i wesoło spędzony czas. Dziękujemy wszystkim rodzicom, a było ich naprawdę sporo za dyscyplinę i kibicowanie swoim pociechom. Dziękujemy sędziom, organizatorom (rodzicom rocznika 2011 i 2012), a także trenerom. Przepraszamy za niedociągnięcia i pomyłki. Miejmy nadzieję że nasza impreza która zgromadziła całe rodziny będzie początkiem takich turniejów integracyjnych na terenie Podkarpacia dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. – mówi trener UKS Orlik Przemyśl Henryk Łaskarzewski.

Turniej zorganizowany został przez UKS Orlik Przemyśl oraz tamtejszych animatorów.

Inne wiadomości

Zaatakował nastolatka nożem.  Do zdarzenia doszło na ul. Smolki w Przemyślu
Wiadomości
1209 views
Wiadomości
1209 views

Zaatakował nastolatka nożem. Do zdarzenia doszło na ul. Smolki w Przemyślu

af - 18/12/2018

23 -latek zaatakował nożem nastolatka. Zdarzenie miało miejsce na ul. Smolki w Przemyślu. W sobotnie popołudnie, na ul. Smolki w…

Przemyśl najczęściej odwiedzają turyści krajowi
Wiadomości
304 views
Wiadomości
304 views

Przemyśl najczęściej odwiedzają turyści krajowi

af - 18/12/2018

Ruch turystyczny w Przemyślu w 2018 roku utrzymuje się na podobnym poziomie co w roku poprzednim.  Centrum Informacji Turystycznej w…

W SP w Babicach odsłonięto tablicę upamiętniającą 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę [zdjęcia]
Wiadomości
255 views
Wiadomości
255 views

W SP w Babicach odsłonięto tablicę upamiętniającą 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę [zdjęcia]

af - 18/12/2018

12 grudnia br., w Szkole Podstawowej im. J. Słowackiego w Babicach odbyła się uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy upamiętniającej 100. rocznicę…