Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN

08/10/2018
610 Views

30 września br., na obiektach sportowych w Przemyślu przy ul. Dworskiego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, odbył się turniej piłki nożnej, w którym udział wzięło blisko 200 najmłodszych zawodników z całego województwa.

Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN w kategorii żaka mł. (rocznik 2011 i młodszych) oraz skrzata starszego (rocznika 2012.i młodszych ). Rywalizowano równocześnie na czterech boiskach, gdzie grano systemem każdy z każdym.

W grupie żaków wygrała drużyna Wilczków Lesko, która wyprzedziła gospodarzy turnieju UKS Orlik Przemyśl, tuż za nimi uplasowała się “Szesnastka” Przemyśl, pozostałym zespołom brakowało bardzo niewiele do sięgnięcia podium, ale tym razem szczęście nie uśmiechnęło się do nich.

Natomiast w grupie Skrzatów bezapelacyjnie najlepszym zespołem okazał się UKS Orlik Przemyśl, który wyprzedził Elite Football Academy oraz JKS Jarosław.

Rozdano także nagrody indywidualne. Organizator zapewnił dla wszystkich uczestników medale a dla dorosłych przeprowadzono konkurs wiedzy o piłce nożnej.

Oprócz rozgrywek piłkarskich dzieci jak i rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji dostępnych w ten piękny jesienny dzień mi.in z dmuchanych zjeżdżalni, przejazdów quadem, grilla oraz słodkich upominków.

-Niedzielne Święto Orlika w Przemyślu zapamiętamy jako bardzo udany i wesoło spędzony czas. Dziękujemy wszystkim rodzicom, a było ich naprawdę sporo za dyscyplinę i kibicowanie swoim pociechom. Dziękujemy sędziom, organizatorom (rodzicom rocznika 2011 i 2012), a także trenerom. Przepraszamy za niedociągnięcia i pomyłki. Miejmy nadzieję że nasza impreza która zgromadziła całe rodziny będzie początkiem takich turniejów integracyjnych na terenie Podkarpacia dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. – mówi trener UKS Orlik Przemyśl Henryk Łaskarzewski.

Turniej zorganizowany został przez UKS Orlik Przemyśl oraz tamtejszych animatorów.

Inne wiadomości

Rozmawiali o Karpatach
Wiadomości
385 views
Wiadomości
385 views

Rozmawiali o Karpatach

adm - 18/02/2019

Przez dwa dni weekendu w krasiczyńskim zamku odbywała się konferencja zorganizowana przez Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego pod hasłem Europa Karpat.…

Internet nie wybacza. Burza po wpisie marszałka Ortyla.
Wiadomości
1645 views
Wiadomości
1645 views

Internet nie wybacza. Burza po wpisie marszałka Ortyla.

adm - 16/02/2019

Jednym z ulubionych tematów internautów w Polsce są  tzw. „wrzutki” zdjęć jedzenia w publicznych szpitalach. Na podobny pomysł wpadł Dariusz…

Niedopuszczalny stan czystości miejskich chodników
Wiadomości
960 views
Wiadomości
960 views

Niedopuszczalny stan czystości miejskich chodników

adm - 16/02/2019

Otrzymaliśmy sygnał wraz ze zdjęciami od czytelnika dotyczący czystości chodników w ścisłym centrum miasta. Zdjęcia zostały wykonane w ostatnią niedzielę.…