Trzy poważne wypadki koło Lubaczowa. Jeden tragiczny. Nie żyje kobieta prowadząca auto

29 stycznia 2015
Do trzech poważnych wypadków doszło w ciągu 24 godzin w drodze w gminie Oleszyce koło Lubaczowa.  Wczoraj doszło do wypadku samochodowego, w wyniku którego ucierpiał kierowca samochodu marki Mazda. Dziś nad ranem w tej samej gminie doszło do drugiej niebezpiecznej kolizji, w której brał udział nietrzeźwy 36-latek Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Także dziś, około godziny 14 w wypadku zginęła 46-letnia kobieta.

Pierwsza kraksa miała miejsce około godziny 17. Kierowca, 22 letni mężczyzna w trakcie wyprzedzania wpadł w poślizg, wypadł drogi, po czym zatrzymał się na przydrożnym drzewie.  W trakcie badania samochodu policjanci znaleźli susz z zawartością THC.
Dziś po północy w kolejnym zdarzeniu, VW Golf, prowadzony przez 36 letniego mężczyznę, także wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku, pozostawiając na miejscu ranną 24 letnią pasażerkę, która doznała złamania ręki. Kierowca okazał się być pijany. Miał 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Także dziś w tej samej gminie Oleszyce doszło do trzeciego, jak się okazuje najtragiczniejszego wypadku. Kobieta, prowadząca także VW Golfa, także uderzyła w drzewo w wyniku poślizgu. W wyniku kolizji kobieta poniosła śmierć na miejscu.