Tenisistki z Przemyśla zostały mistrzyniami województwa

20 kwietnia 2016

Drużyna Nurt-u Przemyśl zdobyła tytuł Mistrzyń województwa podkarpackiego w kategorii młodziczek.

W dniu 10 kwietnia, w Nowej Sarzynie odbyły się zawody Drużynowych Mistrzostw Podkarpacia Młodzików, Kadetów, Juniorów w tenisie stołowym. Złoty medal i tytuł Mistrzyń województwa podkarpackiego w kat. młodziczek zdobyła drużyna NURT-u Przemyśl w składzie: Martyna Stachniak, Katarzyna Królikowska i Martyna Hajduk i tym samym awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek.

W kat. młodzików brązowy medal Mistrzostw województwa zdobyli zawodnicy NURT-u w składzie: Jakub Chmielowski i Damian Halik oraz zapewnili sobie prawo startu w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików.

Dobrze startowali w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Kadeci w składzie: Oskar Krzysik z Olafem Krzysikiem i druga drużyna Kamil Sas z Jakubem Wiąckiem, którzy zajęli 4-5 miejsce w województwie podkarpackim.

W Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się w dniach 5-8 maja w Krośnie wystartują: Katarzyna Królikowska, Martyna Stachniak, Martyna Hajduk, Jakub Chmielowski i Damian Halik.

MLKS „NURT” Przemyśl dziękuję instytucjom, firmom które wspierają finansowo klub:
Prezydent Miasta Przemyśla,
Zakład Usług Komunalnych w Przemyślu,
Auto Moto Fan Przemyśl,
Emi Studio Poligraficzne Przemyśl.