Cztery złote medale zawodników Nurt-u Przemyśl

20 kwietnia 2016

Zawodnicy Nurt-u Przemyśl powrócili z Mistrzostw Wojewódzkich młodzików w tenisie stołowym z czterema złotymi medalami.

W dniu 9 kwietnia w Błażowej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo startu w zawodach mieli zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmowali miejsca 1-32 w województwie podkarpackim.

Podczas mistrzostw bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy NURT-u Przemyśl, podopieczni trenera Zdzisława Bodnara, którzy zdobyli medale w grach pojedynczych i podwójnych. Złoty medal i tytuł Mistrzyni województwa w grze pojedynczej w kat. młodziczek zdobyła Katarzyna Królikowska, Wicemistrzynią województwa młodziczek i srebrny medal zdobyła Martyna Stachniak, 5 miejsce w Mistrzostwach województwa i 2 miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski zdobyła Martyna Hajduk i tym samym uzyskała awans do Mistrzostw Polski Młodzików.

W grze pojedynczej kat. młodzików Wicemistrzem województwa i srebrny medal zdobył Jakub Chmielowski. Złote medale młodziczek i tytuł Mistrzyń województwa

w grze podwójnej zdobyły Martyna Stachniak w parze z Katarzyną Królikowską, brązowy Martyna Hajduk w parze z Klaudią Brodą AZS Rzeszów, wśród młodzików złoty medal i tytuł Mistrzostw w grze podwójnej zdobyli Jakub Chmielowski w parze z Miłoszem Misiudą AZS Rzeszów.